Zdrowy trend w salonach kosmetycznych.

Pandemia spowodowała wiele zamieszania w naszym życiu i można godzinami dyskutować o negatywnych skutkach jakie przyniosła. Ale jest też kilka pozytywnych aspektów pandemii. Jednym z nich jest na pewno wzrost świadomości o zagrożeniu epidemiologicznym i większa dbałość o bezpieczeństwo i higienę w naszym życiu.
Wpłynęło to również na większą dbałość o higienę w miejscach, gdzie jesteśmy szczególnie narażeni na niebezpieczne wirusy i bakterie. A takimi miejscami są bez wątpienia salony kosmetyczne.
Obecnie co drugi zakład kosmetyczny posiada własny autoklaw do sterylizacji narzędzi. Wzrost liczby wyposażonych w autoklawy salonów w porównaniu z rokiem ubiegłym jest zauważalny. Stolik pod autoklaw stał się więc niezbędnym elementem wyposażenia większości salonów kosmetycznych. Firmy produkujące takie stoliki prześcigają się w pomysłowości. Innowacyjne rozwiązania techniczne oraz ciekawy design sprawiły, że pozornie nijaki stolik pod autoklaw, może być ciekawym elementem przyciągającym oko i dopełniającym elementem wyposażenia wnętrz salonów kosmetycznych.
Obecnie na rynku dostępne są stabilne i funkcjonalne stoliki. Stolik pod autoklaw stał się ciekawym elementem aranżacji salonów. Dostępne sa w szerokiej gamie kolorystycznej oraz o różnych gabarytach.
W tak dłużej ofercie każdy na pewno odnajdzie coś dla siebie.