LUCIDE, lampy generujące pozytywne uczucia i emocje

Czasy kiedy szło się do sklepu i kupowało się to co w sklepie jest już dawno minęły. Obecnie chcąc kupić lampkę nocną wchodzisz do sklepu lub na stronę internetową, patrzysz i dech Ci zapiera. Taki ogromny wybór. Jaką lampkę mam wybrać? Drewnianą, stalową, w materiałowym kloszem czy nie. Jakie ma być źródło światła? Halogen czy led.

Jak powinieneś zacząć szukać odpowiedniej lampy?
Po pierwsze i zasadnicze pytanie czemu ma ta lampka służyć. W przypadku nocnej ma służyć do stworzenia romantycznego nastroju, czy umożliwić czytanie książki albo jedno i drugie.
Drugą bardzo ważną kwestią jest Twój budżet.
Kolejnym etapem jest określenie materiału, wielkości, koloru, rodzaju żarówki itp.

To jednak nie jest wszystko, przy tak szerokiej ofercie bardzo duże znaczenie ma jakość wykonania oraz estetyka. Jak czujemy się przy świetle danej lampy? Czy zachęca do działania czy raczej zniechęca?
Oświetlenie w naszych domach potrafi podświadomie grać na naszych emocjach oraz uczuciach.

Dlatego oferowane oświetlenie oferowane na stronie Lucide lampy projektowane jest nie tylko w oparciu o najnowsze technologiczne osiągnięcia branży oświetleniowej. Oferowane lampy potrafią zaczarować swoim wyglądem, który nie zawsze jest tak oczywisty i przez to często wzbudza pozytywne emocje.