Lampy led dobre nie tylko do wystroju, lecz i dla zdrowia!

Podczas projektowania wnętrza nowego mieszkania, czy też remontu każdy stara się dostosować elementy niezbędne do funkcjonowania pod swoje indywidualne preferencje. Podstawową częścią wyposażenia mieszkania jest dobór odpowiedniego oświetlenia. W każdym przypadku na pewno sprawdzą się lampy led sufitowe!
Mogą one zastępować żyrandol, dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz różnych kształtach i rozmiarach. Na pewno będziesz w stanie wybrać coś odpowiedniego dla siebie!
W lampach led źródłem światła jest biała dioda elektroluminescencyjna. W zależności od indywidualnych potrzeb lampy led mogą emitować światło cieplejsze i zimniejsze, a ich trwałość jest znacznie wydajniejsza niż w przypadku lamp żarowych. Do tego znacznie mniej się nagrzewają i można je zakupić nawet w kolorze!
Cena żarówki led przy dalszym użytkowaniu lampy jest dość niska, a fakt rzadkiej potrzeby jej wymieniania jeszcze bardziej wpływa na wydajność.
Co najważniejsze nie emitują szkodliwego dla wzroku i skóry promieniowania ultrafioletowego (UV), które również wpływa szkodliwie na dzieła sztuki.
Warto w nie zainwestować i zadbać o własne zdrowie!
Sufitowe lampy led dostępne są w prawie każdym sklepie elektrycznym i meblowym.
Ty też zmienisz lampy na led?