Lampy KEMAR – więcej światła dla Ciebie i Twojej rodziny

Czy zastanawiałeś się nad tym, jak światło wpływa na Twoje samopoczucie? Może uważasz, że nie ma ono żadnego wpływu. Jeżeli tak uważasz to jesteś w błędzie. Wyobraź sobie piękny słoneczny dzień a następnie wyobraź sobie dzień pochmurny i mocno pada deszcz. Jak się poczułeś wizualizując sobie pierwszy obraz a jak się poczułeś widząc przed oczami pogodę drugiego dnia. Podczas słonecznej pogody człowiek czuje się lepiej.

Podobnie sytuacja wygląda w domu. Odpowiedni dobór oświetlenia potrafi wprowadzić w romantyczny nastrój albo po prostu dodać energii jak promienie słońca w ciągu dnia. Jeśli oświetlenie jest złe, nieodpowiednie to faktem jest to, o czym każdy od dziecka już wie, że wadliwe oświetlenie podczas czytania wpływa negatywnie na wzrok. Po prostu się pogarsza.
Jednak nie tylko wzrok cierpi na niewłaściwym oświetleniu. Gdy w pomieszczeniu panuje półmrok czujemy się niepewnie, może nawet ogarnąć nas strach czy lęk. Jeżeli człowiek będzie przebywał w takim pomieszczeniu przez dłuższy czas to może nawet wpaść w depresję.

Co zrobić by do tego nie doszło? By w domu zawsze było jasno i przyjemnie. By w blasku przepięknych lamp cudnie mijał czas w pracy czy w gronie najbliższych?

Lampy Kemar tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz by rozjaśnić każdą noc.