Nowoczesne lampy Sanga.

Szukasz lampy, która podkreśli wystrój Twojego wnętrza. Zainteresuj się nowoczesnymi lampami metalowymi Sanga. Lampy te to rodzina kilku modeli o zbliżonej stylistyce. Są wiszące, chromowane o wyszukanych kształtach. Zaletą jest fakt, że każda lampa Sanga występuje w kilku wersjach kolorystycznych dzięki temu sprawdzi się w różnych stylach i aranżacjach.

Wspaniałe lampy do różnorodnych wnętrz
W przypadku lamp Sanga pierwsze co rzuca się w oczy to klosz z którego za pomocą żarówek na popularny gwint E27 rozchodzi się jasne, mleczne światło. Klosz występuje w kilku wersjach, dostępne są bryły prostopadłościan, walca oraz sześcianu. Każda z tych figur znajdzie zastosowanie w odmiennych aranżacjach. Klosze przymocowane są do korpusu na stalowych linach, pełna wysokość lampy wynosi niecałe 60 cm. Chromowane lampy posiadają wspomniany dekoracyjny korpus usytuowany nad kloszem, to on sprawia, że lampa wygląda nowocześnie. Korpus, tak jak i klosze, również występuje w kilku wersjach kolorystycznych od czerni poprzez czerwień aż po zieleń i fiolet.
Mnogość wersji sprawia, że w lampy możemy wyposażyć zarówno małe mieszkania jak i wielkie salony. Szklane lampy pojedyncze idealnie będą współgrać z małym salonem. Jeżeli szukamy czegoś, co zawiesimy nad stołem w jadalni to też nie jest to problemem, wybieramy powiększoną wersję składająca się z dwóch, a nawet i trzech kloszy.