Fotel bujany Ikea

Od kilku sezonów obszerny fotel w intrygującym kolorze to hit wśród dodatków do salonu czy też sypialni. Odpowiednio dopasowany model korzystnie wpływa na wygląd całego pomieszczenia i jest doskonałą alternatywą dla pufy bądź tapicerowanego krzesła.
Fotel bujany Ikea to świetny wybór do pokoju maluszka, gdyż umożliwia wygodne karmienie, usypianie oraz wyciszenie dziecka. Fotele na płozach są nieustannie modne i cenione za wielofunkcyjność. Popularne odcienie to butelkowa zieleń, musztarda, beż, szarość oraz granat. Intensywne barwy ożywią każde pomieszczenie utrzymane w dość stonowanej kolorystyce.
Fotel typu uszak idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu skandynawskim, loft oraz minimalistycznym. Do wybranego modelu można dopasować odpowiedni podnóżek, który dodatkowo zwiększy komfort użytkowania oraz pozytywnie wpłynie na zdrowie i usprawni krążenie krwi w organizmie.
Warto stawiać na tkaniny, które są łatwe w utrzymaniu czystości oraz nie chłoną nadmiernie wilgoci. Ceny poszczególnych modeli mieszczą się w przedziale od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.
Dużym ułatwieniem jest możliwość zamówienia wybranego produktu za pośrednictwem strony internetowej sklepu. Zakupione produkty dostarczane są do domu klienta w ciągu kilku dni.