Aktualna godzina:           Niedziela, 20 maja 2012 r.           Unikalnych wizyt: 414327           Odwiedza nas obecnie: 4 gości          Logowanie
Klikaj codziennie!
Nawigacja
  Strona Główna
  Księga Gości
  Kontakt
  Galeria
  Pobieralnia
  Galeria RETRO
  Linki
  Szukaj
  Katalogi
  Stopka redakcyjna
  Plan lekcji









Rok Janusza Korczaka



Szczęśliwy numerek
Szczęśliwy numerek na dzień 18.05.2012 (piątek), to:
13
Cytat..
"Marność nad marnościami i wszystko marność." - Kohelet

Budowa muraw boisk piłkarskich, sportowych oraz innych terenów zieleni


Rynni - inne Rynny
Koncepcja Pracy Szkoły

Koncepcja Pracy Zespołu Szkół w Kupnie

I. Wstęp - misja szkoły.
II. Diagnoza stanu aktualnego.
III. Koncepcja pracy -wizja, zadania.

Zatwierdzona do realizacji na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w dniu 22 sierpnia 2011 r.

Koncepcja Pracy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kupnie, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa i Gimnazjum powstał w oparciu o  podstawowe założenia programu 5-letniego, wizję dyrektora dotyczącą wprowadzenia zmian w placówce oraz diagnozę oczekiwań nauczycieli, rodziców i uczniów.

Cele i kierunki działań rozwijają się wokół priorytetowego hasła:
“Wy jesteście nadzieją świata” - Jan Paweł II
oraz słów skierowanych do nauczycieli podczas spotkania w Łowiczu “Potrzeba szczególnej wrażliwości ze strony wszystkich, którzy pracują w szkole, aby stworzyć w niej klimat przyjaznego i otwartego dialogu. Młodzi Was potrzebują. Oni poszukują wzorców, które byłyby dla nich punktem odniesienia. Oczekują odpowiedzi na wiele zasadniczych pytań, jakie nurtują ich umysły i serca, a nade wszystko domagają się od Was przykładu życia. Trzeba, abyście byli dla nich przyjaciółmi, wiernymi towarzyszami i sprzymierzeńcami w młodzieńczej walce. Pomagajcie im budować fundamenty pod przyszłe życie” - Jan Paweł II

Zgodnie z tym hasłem działalność szkoły ma na celu wywołanie maksimum pożądanych zmian u poszczególnych uczniów. Szkoła będzie dążyć do tworzenia szans dla rozwoju każdego dziecka. Przy doborze i planowaniu realizacji programów nauczania, nauczyciele będą uwzględniać zainteresowania i uzdolnienia uczniów. Kształcenie nastawione będzie na zdobywanie przez ucznia umiejętności. Integracja między przedmiotowa i stałe powiązanie zdobywanej wiedzy z otaczającą rzeczywistością powinny pomóc uczniom odnaleźć się w otaczającym ich świecie. Ujednolicone, zobiektywizowane ocenianie powinno służyć wspieraniu szkolnej kariery ucznia.

Uczeń powinien być motywowany i mobilizowany do nauki. Nauczyciele będą podejmować działania w celu zachęcania uczniów do aktywności, m. in. poprzez stosowanie metod aktywizujących.

Każdy nauczyciel będzie doskonalił swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego. Dyrektor będzie wspierał działania nauczycieli zachęcając do podejmowania inicjatyw na rzecz lepszego funkcjonowania placówki. Poprzez właściwe motywowanie nauczycieli do pracy i rozwiązywanie konfliktów będzie dbał o właściwą atmosferę w gronie nauczycielskim. Będzie organizował Wewnętrzne Doskonalenie Nauczycieli w celu stałego ulepszania koncepcji programu organizacji zajęć, dobrej komunikacji i rozwoju współpracy, a co za tym idzie całego procesu rozwoju Zespołu Szkół.

Nasz Zespół Szkół będzie funkcjonować w ścisłym związku ze środowiskiem lokalnym, a więc ze wszystkimi organizacjami działającymi w sołectwie, gminie i powiecie: Radą Sołecką, Parafialnym Kołem Caritas, Ochotniczą Strażą Pożarną, Kołem Gospodyń Wiejskich, Radą Miasta i Gminy, Komendą Powiatową Policji, Miejską Radą Młodzieżową, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Domem Kultury, Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną, Biblioteką Publiczną, Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, Powiatowym i Gminnym Punktem Informacji Europejskiej, Powiatowym Centrum Kultury w Kolbuszowej, Nadleśnictwem Świerczów, Komendą Hufca ZHP w Kolbuszowej, ZOZ w Kolbuszowej.

Nauczyciele będą podejmowali inicjatywy w celu promocji Zespołu Szkół oraz dla pozyskania sponsorów na zorganizowanie i przeprowadzenie VI Gminnego Festiwalu Papieskiego, Międzygimnazjalnego Konkursu o Tytuł Omnibusa Gimnazjum, Powiatowego Konkursu Ekologicznego . Będą również włączać uczniów do udziału w konkursach organizowanych przez nadzór pedagogiczny oraz okoliczne placówki kulturalno - oświatowe. W celu rozwijania zainteresowań uczniów organizowane będą również konkursy szkolne. Aby uzyskać informację zwrotną nauczyciele podejmą wspólne diagnozowanie sytuacji, planowanie i ewaluacji działań.

Ważnym elementem troski o ucznia będą działania zmierzające do zapewnienia uczniom bezpieczeństwa w szkole, na wycieczkach, opieki zdrowotnej oraz pomocy socjalnej dla uczniów z rodzin najuboższych. Obok nauczycieli ważnym ogniwem wspierającym rozwój ucznia jest środowisko domowe.

Zespół Szkół będzie kontynuować współdziałanie ukierunkowane na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, poprawę komunikacji, samorządności i dyscyplinę uczniów.

Zmiany zaplanowano w następujących obszarach:
  • ulepszanie bazy,
  • wszechstronny rozwój ucznia,
  • podnoszenie efektywności pracy nauczycieli
  • doskonalenie funkcji opiekuńczo -wychowawczej
  • promowanie Zespołu Szkół na zewnątrz
Cele priorytetowe
  • Podmiotowe traktowanie uczniów.
  • Rozwijanie i wspieranie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień uczniów.
  • Doskonalenie warsztatu pracy nauczyciela.
  • Promowanie zdrowego stylu życia.
  • Promowanie Zespołu Szkół na zewnątrz.
  • Tworzenie nowoczesnej bazy dydaktycznej i lokalowej.

Diagnoza stanu aktualnego.

1. Baza lokalowa.

Zespół Szkół dysponuje nowo oddanym budynkiem , w którym odbywają się zajęcia dydaktyczne. Posiada salę gimnastyczną, kuchnię i jadalnię, dobrze urządzoną pracownię informatyczną, bibliotekę szkolną, w której należy uzupełnić księgozbiór, gabinet higieny szkolnej, gabinet pedagoga, pomieszczenie klubu krótkofalowców. Brakuje zewnętrznych boisk sportowych.

2. Uczniowie.

Uczniowie mają możliwości rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień poprzez uczestnictwo w kółkach zainteresowań. Dodatkowo prowadzone są zajęcia przygotowujące uczniów do występów okazjonalnych, konkursowych i olimpiad przedmiotowych. Zainteresowani sportem mają możliwości uczestnictwa w zawodach sportowych. Uczniowie mający trudności w nauce uczestniczą w zajęciach indywidualnych, zespołów wyrównawczych oraz korzystają z pomocy pedagoga, psychologa, nauczyciela- terapeuty oraz logopedy. Uczniowie dojeżdżający korzystają ze świetlicy szkolnej.

3. Kadra pedagogiczna i inni pracownicy Zespołu Szkół.

W Zespole Szkół w Kupnie zatrudnionych jest zgodnie z kwalifikacjami 37 nauczycieli w tym troje na urlopie zdrowotnym. Wszyscy nauczyciele chętnie uczestniczą w dostępnych formach doskonalenia oraz podejmują zadania na rzecz poprawy jakości pracy i uatrakcyjnienia lekcji. Dobrze znają warunki domowe uczniów, co pomaga im przy podejmowaniu decyzji odnośnie przydziału stypendiów, zapomóg i innych form pomocy materialnej. Dwóch konserwatorów i 9 pracownic obsługi dbają o czystość i estetyczny wygląd obejścia. Zespół Szkół dysponuje też kuchnią, w której przygotowywane są posiłki dla uczniów objętych dożywianiem.

4. Współpraca z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

Współpraca z rodzicami układa się bardzo dobrze. Rodzice chętnie włączają się w organizowanie imprez o charakterze wewnętrznym np. zabawa noworoczna, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela, Festiwal Papieski, Bal Gimnazjalny. Rada Sołecka w Kupnie włącza się w przygotowywanie dzieciom drobnych prezentów. Rada Rodziców finansuje nagrody w konkursach szkolnych oraz na koniec roku szkolnego. Szkoła zaprasza rodziców na akademie szkolne i uroczystości, takie jak: inauguracja roku szkolnego, pasowanie Pierwszoklasistów, Dzień Nauczyciela, Wigilia Szkolna, Choinka Noworoczna, Dzień Seniora, zakończenie roku szkolnego. Na ważniejsze imprezy zapraszani są również przedstawiciele władz samorządowych.

5. Mierzenie jakości i ewaluacja działań.

Każdy nauczyciel w obrębie swojego przedmiotu nauczania zbiera informacje o osiągnięciach uczniów i mierzy jakość swojej pracy poprzez:

  • obserwację klasy;
  • zaangażowanie ucznia w przebieg lekcji, sprawdzenie stopnia osiągniętych celów (zdobytych umiejętności),
  • testy i sprawdziany,
  • samoocenę.

Dyrektor prowadzi hospitacje, które omawia z nauczycielami. Na podstawie wyników osiągnięć, uwag dyrektora i samooceny nauczyciele ewaluowali swoje działania.

Samorząd Szkolny działa zadowalająco z punktu widzenia nauczycieli. Podejmuje wiele inicjatyw, organizuje dyskoteki, konkursy, aktualizuje ścienne gazetki szkolne , utrzymuje kontakt z Radą Młodzieżową w Kolbuszowej poprzez swego przedstawiciela.

6. Wychowanie i opieka.

Dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów zawsze stanowiło mocny punkt naszej działalności wychowawczo - opiekuńczej. Nauczyciele dobrze pełnią dyżury. Bardzo dobrze znają środowisko domowe uczniów, więc potrafią wskazać osoby najbardziej potrzebujące pomocy finansowej. Higienistka przeprowadza planowe kontrole wzroku, czystości, organizuje badania i szczepienia oraz udziela pomocy w nagłych przypadkach. Nie jest dobrze z opieką stomatologiczną, ponieważ uczniowie nie mają możliwości leczenia zębów na miejscu. W naszej Szkole występuje wyraźna troska o dzieci trudne, które mogą skorzystać z fachowej pomocy pedagoga szkolnego. Również kieruje się uczniów w porozumieniu z rodzicami do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kolbuszowej. Prowadzone są także zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze i zajęcia indywidualne, które pomagają uczniom w pokonywaniu trudności w nauce oraz gimnastyka korekcyjna, która ma na celu korygowanie wad postawy.

Koncepcja pracy Szkoły - wizja, zadania

I obszar: Ulepszanie bazy

Cele operacyjne Kryterium jakości i sposoby ewaluacji Osoby monitorujące Sposób dokumentowania działań
1.Ulepszenie bazy lokalowej. Rozpoznanie potrzeb Dyr. szkoły Sporządzenie umów, faktury zakupu.
- urządzenia boisk sportowych i parkingu przyszkolnego, Opracowanie Projektu Rada Rodziców
Rada Sołecka
Dokumentacja
- urządzenie gabinetu stomatologicznego Urządzenie gabinetu stomatologicznego Dyr. szkoły Protokół odbioru
2. Sukcesywne zaopatrywanie Szkoły w niezbędne pomoce dydaktyczne i nowoczesny sprzęt w miarę posiadanych środków finansowych. Rozpoznanie potrzeb Dyrektor
Rada Rodziców
Dokum.zakupu
Darowizny
3. Uzupełnianie zbiorów w bibliotece szkolnej i zakup nowości. Rozpoznanie potrzeby zakupu Dyrektor
Opiek. biblioteki
Księga inwent. bibl.

II obszar: Wszechstronny rozwój ucznia

6. Aktywizowanie uczniów.
Cele operacyjne Kryterium jakości i sposoby ewaluacji Osoby monitorujące Sposób dokumentowania działań
1. Rozwijanie u uczniów umiejętności dłuższych, poprawnych wypowiedzi na określony temat. Ocena wypowiedzi, prac klasowych i sprawdzianów. Wszyscy nauczyciele. Karty hospitacji
Prace klasowe
Sprawdziany
2. Kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy. Ankiety, wywiady, diagramy, notatki z encyklopedii, czasopism, Internet itp. Wszyscy nauczyciele Karty hospitacji
Dyplomy z konkursów
3.Włączanie uczniów do współdecydowania o szkole, klasie, grupie. Ustalanie wspólnie z uczniami programów działania w szkole i środowisku. Wychowawcy, nauczyciele, opiekunowie samorządów szkolnych Protokoły SU
4. Wyrabianie szacunku dla tradycji regionu i narodu. Udział z pocztami sztandarowymi w ważnych uroczystościach: szkolnych, kościelnych, gminnych. Nauczyciele historii Kronika szkoły
Zdjęcia
podziękowania
5. Kształtowanie umiejętności integrowania wiedzy i wykorzystania zdobytych wiadomości w życiu codziennym. Ścieżki edukacyjne.
Analiza sprawdzianów próbnych i egzaminów oraz wnioski do dalszej pracy.
Wszyscy nauczyciele.
Nauczyciele przedmiotów.
Dzienniki lekcyjne
Protokoły zespołów przedmiotowych.
Metody aktywizujące, udział w konkursach. Wszyscy nauczyciele Dyplomy
Nagrody
7. Rozwój uzdolnień i zainteresowań. Kółka zainteresowań, udział w konkursach, rozgrywki sportowe. Udział w zajęciach Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego Nauczyciele
Prowadzący
Dzienniki zaj. pozalekc., dyplomy
8. Kształtowanie postaw i nawyków właściwego zachowania się w szkole i środowisko Ankiety, wywiady, karta zachowania ucznia. Wszyscy nauczyciele Dzienniki lekcyjne, zeszyty uwag

III obszar: Podnoszenie efektywności pracy nauczycieli.

Cele operacyjne Kryterium jakości i sposoby ewaluacji Osoby monitorujące Sposób dokumentowania działań
1. Stosowanie w pracy z uczniami nowoczesnych i efektywnych metod aktywizujących. Wykorzystanie sprzętu audio video, komputerów. Dyrektor, wszyscy nauczyciele Karty hospitacji
2. Doskonalenie nauczycieli w ramach WDN. Prelekcje, referaty, udział w warsztatach, zespoły samokształceniowe. Dyrektor Dokumentacjazesp. przedm.
3. Samokształcenie nauczycieli i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Udział w konferencjach przedmiotowych, kontynuacja studiów podyplomowych. Dyrektor, Przewodniczący zespołów Zaświadczenia
Dyplomy
Podziękowania
4. Stała współpraca pomiędzy gronem nauczycielskim Wymiana poglądów, doświadczeń, integrująca rola dyrektora. Dyrektor, nauczyciele Wyniki ankiet w ciągu całego roku szkolnego
5. Poprawa komunikacji. Spotkania zespołów przedmiotowych celem integracji międzyprzedmiotowej. Wspólne opracowywanie planów pracy. Nauczyciele przedmiotów Protokoły zesp. przedm.

IV obszar: Zacieśnienie współpracy ze środowiskiem.

Cele operacyjne Kryterium jakości i sposoby ewaluacji Osoby monitorujące Sposób dokumentowania działań
1. Umacnianie współpracy z rodzicami. Włączanie rodziców w organizowanie imprez, uroczystości szkolnych, do działań gospodarczych na rzecz szkoły. Dyrektor, nauczyciele Protokoły Rady Rodziców
Wyniki ankiet
2.Współpraca z organizacjami działającymi na terenie wsi. Zacieśnienie współpracy wniosków Kołem Gospodyń Wiejskich, Radą Sołecką, Strażą Pożarną, Towarzystwem Myśliwych przy organizowaniu imprez środowiskowych. Dyrektor, nauczyciele Podziękowania
Zdjęcia
Dyplomy
Kronika szk.
3.Współpraca z władzami samorządowymi gminy i powiatu. Kierowanie wniosków o dofinansowanie inicjatyw i poprawę bazy. Dyrektor
Rada Rodziców
Pisma do władz
Dok. budżetowa
4.Współpraca z organizacjami młodzieżowymi. Współpraca z Radą Młodzieżową, Komendą Hufca w Kolbuszowej poprzez naszych przedstawicieli. Opiekunowie Samorządów Szkolnych, opiekunowie drużyn harcerskich Protokoły SU
5.Współpraca z lokalnymi placówkami kulturalno-oświatowymi. Propagowanie wśród uczniów inicjatyw podejmowanych przez MDK, Muzeum Kultury Ludowej, Bibliotekę Publiczną w Kolbuszowej Dyrektor, nauczyciele Dyplomy
Kronika szk.
6.Umacnianie więzi z regionem. Zapoznanie uczniów z tradycjami, zwyczajami i obrzędami ludowymi oraz religijnymi. Udział uczniów w konkursach związanych z życiem naszych przodków. Organizowanie wycieczek, wyjazdów do kina, teatru, muzeum. Nauczyciele i wychowawcy Kronika
Karty wycieczek
Zdjęcia

V obszar: Doskonalenie funkcji opiekuńczo-wychowawczej

Cele operacyjne Kryterium jakości i sposoby ewaluacji Osoby monitorujące Sposób dokumentowania działań
1. Dziecko jako podmiot oddziaływań wychowawczych Odnoszenie się do uczniów serdecznie i życzliwie. Zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i poszanowanie ich godności.
Przeprowadzenie godzin wychowawczych oraz apelu poświeconego tematyce osób niepełnosprawnych.
Wszyscy nauczyciele
Wychowawcy klas
Opiekunowie SU
Wyniki ankiet
2. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów. Współpraca ze stomatologiem, opieka higienistki szkolnej.
Zdiagnozowanie wad postawy uczniów przez pracowników Gabinetu Rehabilitacji ZOZ w Kolbuszowej.
Prowadzenie zajęć gimnastyki korekcyjnej.
Dyżury nauczycieli.
Dyrektor, Higienistka
J. Kret
J. Kret
Dziennik gimnastyki korekcyjnej
Karty badań
Karty obserwacji
3. Pomoc materialna dla uczniów najuboższych. Rozpoznanie sytuacji materialnej środowisk domowych uczniów i wystąpienie do odpowiednich instytucji o pomoc:
  • finansową (zapomogi, stypendia),
  • dożywianie w szkole.
Dyrektor, wychowawcy klas.
Pedagog
Listy Uczniów objętych dożyw.
Listy styp.
Listy wyprawek szk.
4. Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Kolbuszowej. Zapraszanie przedstawicieli poradni na prelekcje w ramach pedagogizacji rodziców oraz pedagoga szkolnego na godziny wychowawcze.
Zachęcanie rodziców do korzystania z fachowych porad pedagogiczno-psychologicznych.
Współpraca z Komendą Policji oraz Strażą Pożarną.
Dyrektor, wychowawcy klas.
Pedagog szkolny
Protokoły z zebrań rodziców
wpisy w dziennikach
5. Rozwijanie samorządności u uczniów. Opracowywanie przez uczniów regulaminów i planów pracy: Samorządu Uczniowskiego, dyżurnych klasowych, sposobu spędzania przerw i inne. Włączanie uczniów w organizowanie imprez szkolnych: konkursów, dyskotek, itp. Zgłaszanie inicjatyw poprzez Samorząd Szkolny i Samorządy Klasowe. Sugerowanie przez uczniów tematyki godzin wychowawczych oraz miejsc wycieczek, biwaków. Nauczyciele, wychowawcy
B. Bajor
E. Stadnicka
L. Karkut
U. Puzio-Szewc
Protokoły SU
6. Kształtowanie umiejętności właściwego zachowania się w miejscach publicznych. Szerokie wykorzystanie tematyki programowej do kształtowania nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (w urzędach, kinie, bibliotece, muzeum, autobusie itp.) Nauczyciele, wychowawcy klas Dzienniki Lekcyjne,
Wykaz zachowań uczniów
7. Aktywny udział w tworzeniu najbliższego środowiska Dbałość o swoje otoczenie, udział w “Dniu Sprzątania Świata”. Dyrektor, wychowawcy klas Zapisy w dziennikach lekcyjnych
8. Wykorzystanie lokalnego środowiska naturalnego do realizacji zadań dydaktycznych i ścieżek edukacyjnych. Zwiedzanie Parku Etnograficznego w Kolbuszowej.
Wycieczki trasami ścieżek edukacyjnych zlokalizowanych w najbliższej okolicy.
Nauczyciele, wychowawcy klas Karty wycieczek
zdjęcia
kronika

VI obszar: Promowanie Szkoły na zewnątrz

Cele operacyjne Kryterium jakości i sposoby ewaluacji Osoby monitorujące Sposób dokumentowania działań
1.Promowanie szkoły w internecie, lokalnych mediach (Ziemia Kolbuszowska, Przegląd Kolbuszowski, Corso, Radio Cmolas). Wydanie folderu o szkole. Strona internetowa szkoły oraz witryny internetowe poszczególnych klas, zamieszczanie informacji o wydarzeniach z życia szkoły w lokalnych mediach. Dyrektor, nauczyciele Strona internetowa, artykuły z prasy.
2.Zorganizowanie VI Gminnego Festiwalu Papieskiego – przeprowadzenie konkursu, występ laureatów. Zgłaszanie i zapraszanie władz kościelnych, gminnych, powiatowych, rodziców i uczniów. Dyrektor, nauczyciele Kronika
Folder
3. Organizacja gminnych i powiatowych konkursów. Zgłaszanie i zapraszanie uczniów. Dyrektor, nauczyciele Kronika
Protokoły z przebiegu konkursów.
4. Współdziałanie z innymi placówkami. Zapraszanie przedstawicieli innych szkół na różne uroczystości. Dyrektor, nauczyciele Kronika
5. Organizacja i uczestnictwo w zawodach sportowych na forum gminy, powiatu, województwa. Zgłaszanie i zapraszanie uczniów. Dyrektor
nauczyciele
Dyplomy
6. Poszukiwanie sponsorów. Poszukiwanie sponsorów przy realizacji wycieczek szkolnych, zakupie pomocy dydaktycznych, organizacji imprez szkolnych. Dyrektor
Rada Rodziców
Wychowawcy klas
Wyciągi z konta Rady Rodziców
7. Organizowanie wspólnych konkursów, zawodów i zabaw dla uczniów klas VI SP Zapraszanie uczniów klas VI szkół podstawowych z Bukowca, Domatkowa i Przedborza Dyrektor, nauczyciele. Protokoły z przebiegu konkursów.

Roczny Program Rozwoju został pozytywnie zaopiniowany przez:
Samorząd Uczniowski
Radę Rodziców
Pozostałych pracowników szkoły

Kod HTML: J. Serafin

Zespół Szkół w Kupnie

36-145 Widełka
Kupno 81

Kontakt:

Dyrekcja: (017) 744-62-62
Fax: (017) 744-62-62

Pokój nauczycielski:
(017) 744-63-03

Pedagog: (017) 744-62-63

E-mail: spkupno@poczta.onet.pl

^Redakcja
DATA: 26/04/2012 21:55
Zdjęcia ze spotkania z Rodzicami można oglądać już w Galerii! lol

^Redakcja
DATA: 24/04/2012 22:50
Zdjęcia z Dnia Otwartego dla uczniów klas VI są już w Galerii! say cheese!

^Redakcja
DATA: 27/03/2012 12:12
Zdjęcia z XI Przeglądu Teatrzyków Obcojęzycznych są już na stronie! say cheese!

^Redakcja
DATA: 14/02/2012 10:24
Nadal zbieramy baterie i nakrętki! Przyłącz się! yes

^Redakcja
DATA: 03/01/2012 12:37
Zdjęcia z Wigilii Szkolnej znajdziecie już
w Galerii! say cheese!

^Redakcja
DATA: 06/12/2011 23:21
I część zdjęć z Pasowania na Gimnazjalistę jest już dostępna w Galerii! yes

^Redakcja
DATA: 02/12/2011 21:46
Nowe zdjęcia z lekcji z rodzicami, w klasie "0", są już w Galerii. Prosimy o więcej, jeśli chcecie, by pojawiły się na stronie! say cheese!

^Redakcja
DATA: 29/11/2011 22:46
Kilkadziesiąt zdjęć z wycieczki do Krakowa możecie znaleźć w Galerii. Uczestników wycieczki zapraszamy do zamieszczania swoich zdjęć. Przynoście je do Redakcji! say cheese!

^Redakcja
DATA: 21/11/2011 22:34
W Galerii znajdziecie już zdjęcia z pasowania Klasy I SP na ucznia, spotkania z Rodzicami (część artystyczna) oraz II część Festiwalu Papieskiego. Miłego oglądania! say cheese!

^Redakcja
DATA: 02/11/2011 12:00
I część zdjęć z Festiwalu Papieskiego jest już dostępna w Galerii. Zapraszamy!!! biggrin

Jaką szkołę wybierzesz po ukończeniu Gimnazjum?

Liceum Ogólnokształcące

Technikum

Zasadniczą Szkołę Zawodową

Ochotniczy Hufiec Pracy

Żadną z powyższych

     
    Ciekawe Linki: Gim Mielec, Gim Nr.2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, Darmowy Katalog, SP8ZKB
Projekt i wykonanie: Grupa Reklamowa Multigraff Reklama Kolbuszowa, Wszelkie prawa zastrzeżone, Kupno 2010, Powered by PHP-Fusion
maine coon hodowla | kosmetyki | garaże | bolesne ząbkowanie | Saeco